قیمت برنج طارم

مجموعه برنج حاج یوسف عرضه کننده مستقیم انواع برنج درجه یک ایرانی از کارخانه می باشد.شما برای خرید برنج طارم باکیفیت و اعلا، می توانید بدون واسطه و از طریق خرید آنلاین و تماس تلفنی با ضمانت کالا ،با خیال راحت سفارش داشته باشید.ما افتخار این را داریم که از زمان کاشت تا برداشت و بسته بندی بهترین برنج ایرانی را بدونه واسطه عرضه می کنیم.

09111182910

برنج طارم چیست؟

برنج طارم یک نوع برنج با دانه‌هایی کوچکتر از برنج عادی است .این برنج دانه‌های کوچک، یکنواخت و سفیدی دارد. برنج طارم به دلیل طعم خوب و چسبندگی خوبی که دارد، برای پخت برنج پلو و کنسروهای مختلف به کار می‌رود. علاوه بر این، برنج طارم به دلیل داشتن فیبر بالا و کمترین میزان چربی نسبت به سایر انواع برنج، برای سلامتی نیز مفید است.

قیمت برنج طارم درجه یک

در کل دنیا به بیشترین عاملی که در خرید برنج توجه می شود قیمت آن است. در همه جای دنیا از برنج برای پخت غذا استفاده می شود. برنج انواع مختلفی دارد که از جمله مرغوبترین آن می توان به برنج طارم درجه یک اشاره کرد. این برنج انواع مختلفی دارد و به دلیل طعم خوب و پخت عالی به کشورهای دیگر هم صادر می شود

برنج ایرانی درجه یک طارم عضو جدانشدنی سفره های ایرانی به حساب می آید.

انواع برنج طارم

1-برنج طارم درجه یک(عطری)

2-برنج طارم محلی

3-برنج طارم هاشمی

قیمت برنج طارم درجه یک گیلان

در صورت عدم امکان برای ثبت سفارشات بصورت آنلاین ، میتوانید با کارشناسان مجموعه حاج یوسف ما تماس گرفته و بعد از استعلام قیمت محصولات درجه یک و عطری طارم، سفارش را بصورت تلفنی ثبت کرده و خیالی آسوده از ضمانت کیفیت خرید در بسته بندی و ارسال داشته باشید.

قیمت برنج طارم عطری

قیمت برنج عطری, برنج طارم محلی و برنج هاشمی دیگر محصولات حاج یوسف را می توانید در سایت مشاهده کنید. برنج های موجود در مجموعه برنج حاج یوسف مناسب ترین قیمت ها را دارند. عرضه این برنج ها دربرنج حاج یوسف بدون واسطه و مستقیم از کارخانه تا سرسفره مشتریان وعلاقمندان به برنج طارم ایرانی می باشد.مشتریان چه از گیلان و یا دیگر شهرهای تهران و کرج تماس بگیرند،برای آنها ارسال سریع و با ضمانت انجام میشود.

 

ویژگی برنج طارم هاشمی

 1. عطر و بوی مطلوب
 2. دانه بلند نسبت به دیگر برنج ها
 3. رنگ سفید متمایل به کرم
 4. خوش مزه و خوش پخت
 5. چسبندگی زیاد
 6. فیبر بالا
 7. کمترین میزان چربی
 8. منبع انرژی

برتری مجموعه برنج حاج یوسف

 • عرضه کننده مستقیم انواع برنج از کارخانه
 • استفاده از ابزار مکانیزه
 • قیمت پایین و مناسب
 • ارسال به سراسر مناطق
 • عرضه برنج بدون واسطه و مستقیم
 • خرید آنلاین و تلفنی
 • کیفیت عالی

قیمت برنج طارم درجه یک چگونه محاسبه می شود؟

تمامی قیمت های گفته شده در سایت فروشگاهی ما بدون در نظر گرفتن هزینه توزیع کننده و بدون واسطه اراده می شود.قیمت خرید برنج طارم از طریق فرمول زیر محاسبه شده و اعلام می گردد:

قیمت خرید شالی برنج تقسیم بر ری شالی آن = قیمت اولیه برنج

قیمت برنج طارم اولیه + قیمت سورتینگ , بسته بندی بهداشتی , بازاریابی و مالیات + سود شالیکار و تولید کننده = قیمت عمده برنج طارم گیلان

قیمت عمده برنج + هزینه های حاشیه سود توزیع کنندگان محصول = قیمت نهایی مصرف کننده

عوامل تاثیرگذار روی قیمت برنج طارم درجه یک(عطری)

 • هزینه حمل و نقل برنج طارم روی قیمت آن اثر می گذارد.
 • افزایش واردات برنج داخل کشور
 • میزان صادرات برنج به بیرون از کشور
 • تجهیزات کشاورزی و بسته بندی
 • هزینه سمپاشی زمین
 • حقوق کارگران
 • هزینه های مربوز به شالیزار
 • افزایش تورم

نکات مهم قبل از خرید برنج طارم درجه یک

در مجموعه برنج حاج یوسف تمامی نکات در رابطه با برنج رعایت شده است.برای خرید برنج طارم، نکات مهمی وجود دارد که باید به آنها توجه کرد. برخی از این نکات عبارتند از:

اطمینان از اصالت برنج: برای خرید برنج طارم باید مطمئن شد که برنج واقعاً برنج طارم است و با برنج‌های دیگر قاطی نشده است. برای اطمینان از اصالت برنج، می توانید به مجموعه برنج حاج یوسف سفارش دهید.

بررسی کیفیت برنج: برای خرید برنج طارم، باید به کیفیت ظاهری برنج توجه کرد. برنج طارم باید دانه‌های سفید و یکنواخت داشته باشد و نباید دانه‌های شکسته و خرد شده در آن وجود داشته باشد.

بررسی تاریخ بسته‌بندی: برای خرید برنج طارم باید به تاریخ بسته‌بندی آن توجه کرد. بهتر است برنج طارمی را که تازه بسته‌بندی شده است خریداری کنید.

بررسی شرایط نگهداری: شرایط نگهداری برنج طارم خیلی مهم است. برنج طارم باید در جای خشک و خنک نگهداری شود تا بهترین کیفیت را حفظ کند.

توجه به قیمت: باید قیمت برنج طارم را با قیمت برنج‌های دیگر مقایسه کرد تا از قیمت مناسبی برای خودمان اطمینان حاصل کنیم.

همه این ویژگی ها در برنج حاج یوسف وجود دارد.

آیا قیمت برنج طارم درجه یک گیلان در فصل های مختلف سال تغییر می کند؟

در پاسخ به این سوال باید گفته شود که خیر، فقط در برخی از ایام مهم سال مثل عید، ماه رمضان و محرم و … به علت تقاضای بیشتر برنج درچار نوسان می شود.مجموعه برنج حاج یوسف در تلاش است که برای جلب رضایت مشتری با پایین ترین قیمت برنج طارم را در بازار عرضه کند.

خرید مطمئن برنج طارم درجه یک (عطری)

مجموعه برنج حاج یوسف که در بهترین نقطه کشور قرار دارد و در قلب شالیزارهای مازندران است . فروشگاه برنج حاج یوسف با داشتن کارشناسان متخصص و دستگاه های  مکانیزه و پیشرفته و داشتن دستگاه های مناسب برای بسته بندی محصولات با کیفیت خود را بدون واسطه وارد بازار می کند. عرضه برنج طارم درجه و برنج هاشمی یک در مناطق مختلف فقط با ثبت سفارشات و تماس شما امکان پذیر است.

برای ثبت سفارش می توانید با شماره های موجود در سایت برنج حاج یوسف تماس بگیرید.

شماره تماس :

09111182910